آیفون تصویری

  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۱
  • نظرات : بدون دیدگاه

شرکت الکتروپارس ارائه کننده انواع آیفون تصویری و مشاوره در خرید و نصب و اجرای آیفون تصویری می باشد و با بکارگیری نیرو های با تجربه با بکاربردن ترفندهای ماهرانه تقویت سیستم صدا و تصویر آیفون های تصویری را برای شما تضمین نماید و با پشتیبانی محصولات بعد از فروش رفاه مشتریان را فراهم می نماید.

آیفون تصویری ۴۴۴۴۵۵۴۲-۰۲۱

آیفون تصویری:

آیفون تصویری
آیفون تصویری سیستم ارتباطی ای می باشد که علاوه بر امکان صوت امکان دیدن  کسی که مراجعه کرده را از طریق منتقل کردن تصویر از صفحه دم درب ( دوربین پنل ) به مانیتور  داخل فراهم می کند.آیفون تصویری در مدل های حافظه دار قابلیت ضبط تصویر مانیتور را دارا می باشد که این حافظه ها می توانند زمانیکه شخص در منزل  نباشد تصویر کسی را که مراجعه رده است را ضبط نماید.بعضی از آیفون تصویری ها قابلیت ارتباط واحد های مختلف را با هم برقرار می نمایند البته این ارتباط فقط می تواند ارتباط صوتی باشد. مدل تک واحدی آیفون تصویری ساده ترین نوع آیفون تصویری می باشد که از یک گوشی و پنل تشکیل شده است.
آیفون تصویری ها از جهات رنگ ( که در دو نوع آیفون تصویری سیاه و سفید و آیفون تصویری رنگی عرضه می شوند ) ، شکل ظاهری ،  اندازه صفحه نمایش ، با سیم یا بی سیم بودن آنها از همدیگر فرق دارند.
آیفون تصویری ها دارای اجزای مختلفی به صورت زیر می باشند :
۱٫    صفحه دم درب آیفون تصویری یا همان پنل آیفون تصویری .
۲٫    مانیتور آیفون تصویری یا همان گوشی آیفون تصویری.
۳٫    قفل درب بازکن آیفون تصویری.
۴٫    منبع تغذیه  آیفون تصویری یا همان ترانس آیفون تصویری.

آیفون تصویری ها دارای انواع مختلفی می باشند :
۱٫    آیفون تصویری تابا.
۲٫    ایفون تصویری کوماکس چینی.
۳٫    آیفون تصویری کوماکس کره.
۴٫    آیفون تصویری آلدو.
۵٫    آیفون تصویری سیماران.
۶٫    آیفون تصویری سوزوکی.
۷٫    آیفون تصویری الکتروپیک.
    

ارتباط داخلی در آیفون تصویری :

درحال حاضر آیفون تصویری مانند گذسته نمی باشد . و با آیفون تصویری ها شما علاوه بر دیدن افراد و باز کردن در می توانید ارتباط داخلی بین واحد ها داشته باشد و یک ارتباط خصوصی با لمس دکمه ارتباط داخلی از طریق آیفون تصویری بدون هزینه اضافی داشته باشید.

این مزیت آیفون تصویری برای شرکت ها که می خواهند نگهبانی با واحد های مختلف ارتباط داشته باشند و یا ساختمان هایی که دارای واحد های زیاد می باشند این خصوصیت آیفون تصویری کاربرد زیادی دارد.

در آیفون تصویری شماره واحد تماس گیرنده روی مانیتور آیفون تصویری نمایش داده می شود و شما می توانید یک تماس تصویری داخلی داشته باشید  و زنگ تماس داخلی آیفون تصویری را می توانید جدا از زنگ آیفون تصویری انتخاب نمایید.و همچنین تصویر آیفون تصویری ها بنا به لنز دوربین می توانند به شما یک تماس داخلی سیاه سفید یا رنگی به شما بدهند.

این مزیت آیفون تصویری نیاز به هزینه اضافی و سیم کشی اضافی نمی باشد .

ویژگی های آیفون تصویری :

آیفون تصویری دارای سیستم دیجیتال می باشد که موجب کم شدن هزینه سیم کشی می شود.

آیفون تصویری امکان وصل شدن تا ۲۵۶ تا مانیتور آیفون تصویری به یک پنل آیفون تصویری به همراه ۷ شاخه سیم را دارد.

در آیفون تصویری زنگ ها با هم تداخل نمی یابند.

در آیفون تصویری ها صدا به وضوح شنیده می شود.

آیفون تصویری بدون سیم :

آیفون تصویری بدون سیم یا همان وایرلس یکی از تکنولوژی های چشم گیر و جدید در تولید کردن آیفون تصویری می باشد. این نوع آیفون تصویری گوشی آیفون تصویری و مانیتور آیفون تصویری با هم به صورت بدون سیم ارتباط دارند و برد مشخصی را پشتیبانی می کنند.