انواع راهبند اتوماتیک

  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۳
  • نظرات : بدون دیدگاه

راهبند اتوماتیک شار با توجه به مدل کارایی به راهبند بلوکر، راهبند بازویی، راهبند ستونی  (بولارد)، راهبند نیزه ای، راهبند کشویی، راهبند نفررو تقسیم بندی می شوند.

راهبند اتوماتیک شار

راهبند اتوماتیک

راهبند بازو شکسته : مشابه راهبند های بارویی ساده می باشد با کاربری برای مکان های سقف دار.

راهبند بازویی : به دو دسته بازوی شکسته و راهبند های بازو ساده تقسیم بندی می شود این راهیندها برای مکان های پر رفت و آمد مانند پارکینگ های عمومی، مجتمع های تجاری مسکونی و اداری با توجه به سهولت نصب و قیمت مناسب، قابلیت رفت و آمد بالا و عمر طولانی و با استفاده از بهترین قطعات و گارانتی طولانی خیلی مناسب است. این مدل راهبند با توجه به ارتفاع ۱۱۷۰ میلی متری و فلاشر روی بدنه و روی بازو دید مناسبی را برای راننده ایجاد می کند. این راهبند ها با طول های ۲ و ۳ و ۴ و ۶ متری ارائه می شوند.

راهبندهای بلوکر: این راهبند ها با کاربری کاملا امنیتی صد در صد بازدارنده با قابلیت انهدام خوروهای سبک و سنگین طراحی شده است. این راهبند در مراکز نظامی، تجاری اداری، مسکونی با حساسیت امنیتی کارایی دارد. راهبند بلوکر شار با ارتفاع متوسط بین ۵۰ الی ۸۵ سانتی متر و عرض های مختلف تا شش متر ارائه می گردد .

راهبند ستونی: راهبند های ستونی بیشتر برای مکان هایی امنیتی کارایی داشته این مدل راهبندها در داخل زمین قرار گرفته و از زمین خارج می گردد، ظاهر زیبا ی این راهبند علاوه بر کارایی امنیتی و نظامی برای مکان های که زیبایی در اولویت است نیز کاربرد فراوان دارد. ضربه پذیری بدنه استیل چراغ دار و زیبای استحکام، قدرت بالا از محاسن این راهبند می باشد این راهبند ها در طول و ارتفاع های مختلف ارائه می گردد.

راهبند های نفررو : راهبند های نفررو برای کنترل تردد افراد در مکان های اداری و تجاری کارایی دارد. راهبند های نفررو شار به انواع راهبندهای سه شاخه ای، راهبندهای لولایی، راهبندهای کشویی، راهبند های گردان تقسیم بندی می شوند.

راهبند های نیزه ای : این راهبند ها با کارایی امنیتی به منظور انهدام لاستیک خودروهای سبک و سنگین طراحی شده است با قابلیت باز دارنده. برای بکارگیری مراکز نظامی، تجاری اداری و مسکونی دارای حساسیت امنیتی مورد استفاده قرار می گیرد.

راهبند های فوق با استفاده از طراحی زیبا و ترکیب شیشه و استیل با بهترین قطعات برای مکان های پرتردد مناسب می باشد.

راهبند های کشویی : این مدل راهبند با استفاده از سیستم الکتروموتوری (شانه دنده ای) با قابلیت باز دارندگی متوسط، زمان باز شدن مسیر را در این مدل راهبند با توجه به عرض معبر متفاوت می سازد.

جهت سفارش درب اتوماتیک کلیک کنید.