راهبند وسیله امنیتی برای کنترل ورودی ها و خروجی ها (قسمت دوم )

  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۰۷
  • نظرات : بدون دیدگاه

با ما همراه باشید تا قسمت دوم از آموزش راهبند وسیله امنتی را شروع کنیم.

 

راهبند وسیله امنیتی

راهبند وسیله امنیتی

راهبند وسیله امنیتی: بازو های راهبند اغلب در مکان های پارک خودرو استفاده می شوند.

این مدل بازو راهبند معمولا تکی است و با بلند کردن یک مانع به وسایل نقلیه اجازه عبور می دهد و پس از عبور خودروها مجددا به پایین می آید تا مانع ورود و خروج وسایل نقلیه قبل از هماهنگی با مسئول شود.

افراد پیاده می توانند به سادگی از زیر یا بالای راهبند عبور کنند، بنابراین این نوع راهبند های خودکار تقریبا هیچگونه امنیتی در مقابل با عابرین پیاده ندارند.

راهبند اتوماتیک,قیمت راهبند ستونی,انواع راهبند,راهبند چینی,راهبند اتوماتیک,راهبند ستونی,راهبند ایمن,راهبند تجاری,راهبند دستی,قیمت راهبند,انواع راهبند,قیمت راهبند,قیمت راهبند ستونی,راهبند,راهبند سازی,راه بند اتوماتیک,راه بند,راه بند پارکینگ,راه بند استیل,راهبند ستونی,راهبند پارکینگ,راه بند استاندارد,راهبند استاندارد,راهبند استیل,راهبند ایتالیایی,درب کشویی,راهبند چیست,راهبند پارکینک,قیمت انواع راهبند,مزیت های راهبند,راه بند,راهبند اتوماتیک,راهبند صنعتی,راهبند نظامی,قیمت انواع راهبند,درب اتوماتیک شیشه ای,درب شیشه ای,الکتروپارس

دروازه های کنترلی اسلاید – مقاله راهبند وسیله امنیتی

این نوع گیت های امنیتی به صورت خودکار است که اغلب سبک و برای ساختمان های تجاری استفاده می شود. گاهی اوقات به نام “دروازه عبور” و به شکل یک مانع در سراسر ورودی و از جنس فلز نصب شده است.

راهبند معمولا به موازات یک حصار یا دیوار نصب می شوند و این مدل راهبند به صورت افقی بالا و پایین می رود و مسیر را باز و در صورت عدم نیاز می بندد.

دروازه اسلاید اتوماتیک هزینه های نگهداری نسبتا بالایی دارد، به ویژه وقتی که در بیرون از ساختمان استفاده می شود، بنابراین غلطک باید به خوبی روغن کاری شود.

راهبند چرخشی

لولای درب های برقی بر روی یک لبه نصب و منجر به باز و بسته شدن اتوماتیک درب می شوند، اغلب این تراورس، تراورز یک قوس ۹۰ درجه از موقعیت که هستند حرکت و باعث باز و بسته شدن مسیر می شوند.

درب های برقی ممکن است از یک یا دو برگ تشکیل و آنها می توانند به سمت داخل و یا خارج در حرکت باشند.

این نوع راهبند های امنیتی در شرایط داخلی و مناطق مسکونی به سادگی نصب، راه اندازی و تعمیر و نگهداری و هزینه خیلی کمتری نسبت به راه بند های دیگر دارند.

راهبند های نوسانی معمولا دارای ویژگی های ایمنی خاصی هستند که در صورت ضربه زدن خودرو ها ایمن هستند. و همچنین افرادی که در اثر بسته شدن راهبند به دام می افتند.

راهبند اتوماتیک,قیمت راهبند ستونی,قیمت راهبند,انواع راهبند,راهبند چینی,راهبند اتوماتیک,راهبند ستونی,راهبند ایمن,راهبند تجاری,راهبند دستی,قیمت راهبند,انواع راهبند,قیمت راهبند ستونی,راهبند,قیمت انواع راهبند,راه بند اتوماتیک,راه بند,راه بند پارکینگ,راه بند استیل,راهبند ستونی,راهبند پارکینگ,راه بند استاندارد,راهبند استاندارد,راهبند استیل,راهبند ایتالیایی,درب کشویی,راهبند چیست,راهبند پارکینک,مزیت های راهبند,راه بند,راهبند اتوماتیک,راهبند صنعتی,راهبند نظامی,قیمت انواع راهبند,درب اتوماتیک شیشه ای,درب شیشه ای,الکتروپارس,راهبند سازی