راهبند وسیله امنیتی برای کنترل ورودی ها و خروجی ها (قسمت چهارم)

  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۱
  • نظرات : بدون دیدگاه

با شما هستیم با قسمت بعدی از آموزش راهبند وسیله امنیتی برای کنترل، امیدوارم از آین بهره کافی را ببرید.

سیستم های کنترل اتوماتیک راهبند ها

راهبند های امنیتی به صورت خودکار از طریق انواع دستگاه های کنترل قابل دسترس هستند از جمله آن دستگاه ها می توان به کارت خوان، دستگاه های خواننده برچسب خودرو ها، صفحه کلید دیجیتال و فرستنده های بی سیم اشاره نمود.

در بسیاری از راهبند های امنیتی تجاری، سیستم کنترل دسترسی مشابه در مورد استفاده از کنترل درب های ورودی به ساختمان دارد. برای کنترل سیستم راهبند خودکار از کارت استفاده می کنند.

راهبند وسیله امنیتی

راهبند وسیله امنیتی

سیستم های ارتباطات داخلی: ایستگاه های مخابره در داخل ساختمان به محض نزدیک شدن بازدید کنندگان به راهبند هشدار می دهند و پس از تشخیص هویت، مانع راهبند کنار می رود و اجازه ورود به ساختمان داده می شود.

سیستم های دوربین فیلمبرداری: دوربین های فیلمبرداری می توانند هرگونه ورود و خروج از راهبند را مشاهده و ثبت نمایند، و همچنین دوربین ها با یک سیستم مخابره برای تایید هویت بازدید کننده قبل از باز شدن راهبند استفاده می شوند.

دستگاه های خروجی رایگان: در بسیاری از موارد ورود خودرو ها و عبور از راهبند نیاز به تاییدیه دارند، و ماشین ها در هر زمانی که خواستند می توانند از راهبند عبور کرده و خارج شوند. دستگاه هایی که اجازه خروج رایگان را از راهبند می دهند شامل آشکارسازهای حلقه، پرتوهای فوتو الکترونیک و سوییچ فشار می شوند.

دسترسی ویژه: خدماتی از قبیل شرکت های خدمات رفاهی و وانت پستی اغلب نیاز به دسترسی آسان به محل دارند و این با استفاده از سوییچ های کلیدی عمل باز کردن راهبند را انجام می دهد. خدمات اضطراری مانند آتش نشانی، آمبولانس و پلیس ممکن است در تمام زمان ها به راهبند نیاز به دسترسی راهبند داشته باشند. دستگاه برای تسهیل این راهبند می تواند شامل جعبه کلید، سنسور بارق یا آژیر فعال و یا گیرنده های رادیویی فعال خودرو اورژانس باشد.

جهت سفارش یا خرید راهبند اینجا کلیک کنید