زوم ۳۰ برابر اپتیکال و فوکوس اتوماتیک، ارمغان دوربین های سری I کمپانی ACTI

  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۶
  • نظرات : بدون دیدگاه

کمپانی تایوانی ACTI از تولیدکنندگان بنام سیستم های نظارت تصویری، بتازگی ۴ دوربین شبکه ۱ و ۲ مگاپیکسلی از نوع بولت و صنعتیِ سوپرزوم معرفی کرده که امکان زوم ۳۰ برابر اپتیکال و همچنین فوکوس اتوماتیک را میسر می سازند.
دوربین های صنعتی سری آی اکتی با نام ها I24 و I25 عرضه شده اند که آی۲۴ دارای سنسور CMOS یک مگاپیکسلی و مدل آی۲۵ به سنسور CMOS دو مگاپیکسلی مجهز است.

ACTi-I24-I25-doorbin.info_
قدرت زوم ۳۰ برابری این دوربین ها به معنی این است که می توان جزییاتی در فاصله ۲۰۰ متری را براحتی دید و رصد نمود.
سیستم فوکوس اتوماتیک اختصاصی اکتی، امکان زوم و فوکوس سریع لنز بر روی سوژه را فراهم می سازد که هم بصورت دستی و هم از طریق ریموت قابل کنترل است
سنسور این دوربین ها حساسیت بالایی در تصویربرداری از فضاهای کم نور دارد و حتی در این شرایط تصاویری رنگی با نویز پایین برداشت می کند.
سیستم WDR ارتقا یافته این دوربین ها نیز امکان برداشت تصاویر واضح را در مکان های با کنتراست بالا مانند سالن های پر از پنجره فراهم می نماید.
اکتی برروی این دوربین ها پورت های RS-422/RS-485 را نیز تعبیه نموده که با اتصال به پایه های پن تیلت، عملا آنها را به دوربین های پن تیلت زوم (PTZ) تبدیل می نماید.
مدل های I24 و I25 مخصوص محیط های داخلی تهیه شده اند و برای استفاده آنها در محیط های خارجی نیاز به استفاده از کاور Outdoor با استاندارد IP66 خواهد بود. البته اکتی برای آن دسته از کاربران که نیاز به این دوربین ها برای محیط های خارجی دارند، مدل بولت (Bullet) آنها را با استاندارد IP66 تدارک دیده که مدل ۱ مگاپیکسلی بانام I44 و مدل ۲ مگاپیکسلی بانام I45 عرضه شده است.
مدل های بولت و صنعتی سری آی اکتی بلحاظ قابلیت ها و امکانات کاملا یکسان می باشند و تفاوت آنها صرفا در کاور IP66 مدل های بولت خلاصه می شود.
قابلیت های پیشبینی شده بر روی دوربین های سری آی، در کمتر دوربینی بصورت یکجا مشاهده می شود و دوربین هایی که تمامی این قابلیت ها را ارائه می دهند معمولا قیمت بسیار بالایی دارند.

Acti-I-Series-30x-zoom-doorbin.info_
با توجه به چنین امکاناتی، این دوربین ها در طیف وسیعی از اماکن با کاربری های مختلف از پمپ بنزین ها و کارخانجات گرفته تا مراکز نظامی و انتظامی قابل استفاده می باشند.
هم اکنون اکتی I24 و I25 بترتیب با قیمت های ۷۳۰ و ۷۷۵ دلار و اکتی I44 و I45 با قیمت های ۹۵۰ و ۹۹۳ دلار بفروش می رسند.