نکاتی در جهت انتخاب یک راهبند ایمن

  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۰۲
  • نظرات : بدون دیدگاه

راهبند ایمن

راهبند ایمن اتوماتیک می توانند در حقیقت سنگین باشند و به دلیل سرعت بالایی که دارند ممکن است به احتمال زیاد به جان و اموال مردم آسیب برساند و منجربه مصدومیت شود. بسیار مهم است که اقدامات ایمنی را به شخص یا شرکت خریدار راهبند در همان هنگام خرید راهبند اطلاع رسانی کنند.

راهبند پارکینک,راهبند اتوماتیک,راهبند سازی,قیمت راهبند,انواع راهبند,راهبند اتوماتیک,راهبند پارکینگ,راهبند ستونی,راهبند ایمن,قیمت راهبند ستونی,راهبند دستی,قیمت راهبند,راهبند ستونی,انواع راهبند,قیمت راهبند ستونی,راهبند,قیمت انواع راهبند,راه بند,راهبند چینی,راه بند پارکینگ,راه بند استاندارد,راه بند استیل,راهبند استاندارد,راهبند استیل,راهبند ایتالیایی,راه بند اتوماتیک,راهبند چیست,مزیت های راهبند,راه بند,راهبند اتوماتیک,راهبند تجاری,راهبند صنعتی,راهبند نظامی,قیمت انواع راهبند,درب اتوماتیک شیشه ای,درب شیشه ای,درب کشویی,الکتروپارس

دستورالعمل های ایمنی برای راهبند های خودکار توسط متعهدان آزمایشگاه تولید کننده دارای استاندارد ۳۲۵ اعمال شده است. این تعاریف کلاس های اپراتورهای استاندارد گیت های اتوماتیک و تکنیک هایی که باید به کار گرفته شود برای جلوگیری از به دام افتادن افراد در راهبند و همچنین کاهش آسیب است.

اقدامات ایمنی درب های کنترلی ممکن است شامل علائم هشدار دهنده، هشدارهای شنیداری، سنسورهای فوتوالکتریک، سنسور ارتباط و دستگاه های دیگر باشند.

راهبند ایمن

راهبند ایمن

انتخاب یک راهبند ایمن و خودکار

خیلی چیزها در هنگام انتخاب یک راهند اتوماتیک باید در نظر گرفته شود و عاقلانه ترین راه این است که قبل از انتخاب و خرید و نصب و راه اندازی راهبند از یک مشاوره حرفه ای استفاده کنید. در اینجا چند چیز که به نظر مفید هستند آورده ایم:

راهبند اتوماتیک,قیمت راهبند,انواع راهبند,راهبند اتوماتیک,راهبند ستونی,راهبند ایمن,راهبند دستی,قیمت راهبند,راهبند ستونی,انواع راهبند,قیمت راهبند ستونی,راهبند,راهبند سازی,قیمت انواع راهبند,قیمت راهبند ستونی,راه بند,راهبند چینی,راه بند استیل,راهبند پارکینگ,راه بند پارکینگ,راه بند استاندارد,راهبند استاندارد,راهبند استیل,راهبند ایتالیایی,راه بند اتوماتیک,درب کشویی,راهبند چیست,راهبند پارکینک,مزیت های راهبند,راه بند,راهبند اتوماتیک,راهبند تجاری,راهبند صنعتی,راهبند نظامی,قیمت انواع راهبند,درب اتوماتیک شیشه ای,درب شیشه ای,الکتروپارس

عرض دهانه ورودی: عرض قسمت ورودی در تصمیم گیری برای خرید نوع راهبند خودکاری که قرار است در آنجا استفاده شود یک عامل مهم است. در حالی که درب های اتوماتیک با عرض بیش از ۲۵ متر موجود هستند با دهانه های بزرگتر از ۱۰ متر ولی با این حساب که گران تر و مشکلات خود را دارند.

موقعیت: مقدار فضای در دسترس در هر طرف از راهبند می تواند محدوده را محدود کند. ورودی ها، جایی که بیمه فضای درب اتوماتیک را پشتیبانی می کند. مثلا شرکتی که قرار است درب اتوماتیک شما را بیمه کند از یک استانداردی پشتیبانی و رعایت می کند و شما باید مطیع آن باشید.

میزان استفاده: تعداد دفعاتی که درب اتوماتیک یا راهبند خودکار می خواهد در طی روز باز و بسته شود عامل مهم دیگر جهت انتخاب گیت اتوماتیک است. سیستم طراحی شده برای مکان های مسکونی خیلی آسیب پذیرتر است نسبت به سیستم های طراحی شده برای مکان های تجاری و صنعتی.

اندازه راهبند: به طور کلی عرض و ارتفاع گیت، وزن خود را تعیین می کند و این ممکن است در نوع سیستم کنترل مورد نیاز موثر باشد. وزن راهبند به نوع فولاد، آلومینیوم و یا چوبی که مصرف می شود بستگی دارد.

راهبند اتوماتیک,قیمت راهبند ستونی,قیمت راهبند,انواع راهبند,راهبند چینی,راهبند اتوماتیک,راهبند ستونی,راهبند ایمن,راهبند تجاری,راهبند دستی,قیمت راهبند,انواع راهبند,قیمت راهبند ستونی,راهبند,قیمت انواع راهبند,راه بند اتوماتیک,راه بند,راه بند پارکینگ,راه بند استیل,راهبند ستونی,راهبند پارکینگ,راه بند استاندارد,راهبند استاندارد,راهبند استیل,راهبند ایتالیایی,درب کشویی,راهبند چیست,راهبند پارکینک,مزیت های راهبند,راه بند,راهبند اتوماتیک,راهبند صنعتی,راهبند نظامی,قیمت انواع راهبند,درب اتوماتیک شیشه ای,درب شیشه ای,الکتروپارس,راهبند سازی