دوربین مدار بسته

  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۱
  • نظرات : بدون دیدگاه

شرکت الکتروپارس در زمینه دوربین مداربسته از جمله  دوربین مداربسته سامسونگ و وسایل ارتباطی آنها آماده ارائه کلیه خدمات و  مشاوره پروژه های دوربین مداربسته در ایران و طراح و مجری سیستم های حفاظتی سامسونگ ، دوربین مداربسته سامسونگ  و هوشمند سامسونگ می باشد.

دوربین مداربسته ۴۴۴۴۵۵۴۲-۰۲۱

دوربین مداربسته دستگاه الکترونیکی ای می باشد که تصاویر را دریافت می کند و به یک دستگاه که قابلیت نمایش و یا ضبط کردن را دارد  منتقل می کند. دوربین مداربسته به دو دسته  دوربین مداربسته شبکه  و دوربین مداربسته آنالوگ و تقسیم می شود. دوربین مداربسته  آنالوگ ساده می باشند و قیمت ارزانی دارند و از نوع قدیمی تر دوربین مداربسته می باشند و هنوز هم این نوع دوربین مداربسته مورد استفاده و استقبال خیلی از افراد می باشد. دوربین مداربسته شبکه  دارای قابلیت و کیفیت بسیار خوبی می باشند و از قیمت بالایی برخوردارند و همچنین دارای تصویر با کیفیت می باشند و این ویژگی در دوربین مداربسته  شبکه  باعث جایگزینی این دوربین ها به جای دوربین مداربسته  آنالوگ شده است.
نوع ساده دوربین مداربسته یک دوربین و یک مانیتور می باشد که به وسیله آن تصاویربه صورت متحرک مقابل دوربین مداربسته نمایش داده می شود.و در حالت پیشرفته تعداد دوربین مداربسته همچنین سیستم های کنرلی آن را افزایش داد.

اجزای دوربین مداربسته:

دوربین مداربسته از سه بخش دوربین ، دستگاه ضبط ویدئویی و مانیتور تشکیل می شوند.

انواع دوربین مداربسته از جهت کاربرد:

۱٫    دوربین مداربسته صنعتی که از نوع خاص دوربین مداربسته می باشد و می تواند در تمامی شرایط محیطی قرار بگیرد.و انعطاف پذیری بالایی دارد.
۲٫    دوربین مداربسته اسپید دام کاملترین نوع دوربین مداربسته است.و قابلیت گردان بودن و زوم را دارد.
۳٫    دوربین مداربسته دام  که در محیط های داخلی و اداری استفاده می شوند.
۴٫    دوربین مداربسته بولت که در محیط های خارجی استفاده می شوند.
۵٫    دوربین مداربسته نیمه صنعتی.
۶٫    دوربین مداربسته  فیبری.
۷٫    دوربین مداربسته پین هل.
۸٫    دوربین مداربسته دید در شب.